Pro-Q’yu Kimler Kullanır?

Kuruluşunuzun “sistemini” var etmeniz ve yönetmeniz için Pro-Q eşsizdir. Proje ya da iş yönetimi iddiasındaki sistemlerde bulabileceğiniz özellikleri ve fazlasını Pro-Q’da bir arada bulabilirsiniz.

Üst Düzey Yöneticiler

Kuruluşunuzun “sistemini” var etmeniz ve yönetmeniz için Pro-Q eşsizdir. Proje ya da iş yönetimi iddiasındaki sistemlerde bulabileceğiniz özellikleri ve fazlasını Pro-Q’da bir arada bulabilirsiniz.

BkzGörev YönetimiYS GirdileriToplantı YönetimiSekreterya Fonksiyonları ve Dinamik Fonksiyonlar

Kalite Sistemleri Yöneticileri ve Uygulayıcıları

Pro-Q, yöneticiler ve uygulayıcılar için harika fırsatlar sunan bir Kalite Yönetim Sistemidir. Entegre yönetilenler dahil her türlü sistem için gerekli omurgayı sağlar ve kesintisiz işletimini sağlar. Kalite Yöneticilerinin liderliği üstlenmesini ve işletimin personele yayılmasını sağlar.

BkzYS GirdileriDüzeltici FaaliyetlerDoküman YönetimiGörev Yönetimi

Birim Yöneticileri

Pro-Q birim çalışanlarının sorumluluklarını yönetmek için diğer sistemlere ihtiyaç duymadan yeterli altyapıyı sağlar. Görev türlerinin her birisi için ayrı akışlar tanımlanabilir. Toplantı kararları görev sistemi üzerinden dağıtılabilir. Duyuru ve anket gibi fonksiyonlar ile iç iletişim sağlanabilir.

BkzGörev YönetimiYS GirdileriToplantı YönetimiSekreterya Fonksiyonları ve Dinamik Fonksiyonlar

IT Yöneticileri ve Personeli

Bilgi varlıkları envanterinizi, lisanslarınızı yönetmek, BGYS (ISO 27001) uygulamak Pro-Q ile çok kolay. Aynı zamanda Pro-Q altyapısı, birim görevlerinizin de etkin bir şekilde yönetilmesine izin verir ve diğer araçlara ihtiyacınızı azaltır.

BkzVarlık YönetimiGörev YönetimiDoküman YönetimiRisk YönetimiHassas Mekan Giriş Kayıtları ve Dinamik Fonksiyonlar

İK Yöneticileri ve Personeli

Bir pozisyonun ihtiyacının ortaya çıkmasından işe alınan personelin uyumuna ve kariyeri süresince yetkinliklerinin geliştirilmesine kadar İK fonksiyonlarını Pro-Q ile yönetebilirsiniz.

Bkz: Tüm İK Fonksiyonları; Eğitim ve YetkinliklerAday Yönetimi, İşe Alım ve Çıkış YönetimiBaşvuru ve İşlemler

Üretim Birimleri Yöneticileri ve Personeli

ERP sisteminizde bulunmayan fonksiyonların çoğunu Pro-Q’da yönetebilirsiniz. Hatalı ürün yönetimi, teçhizat bakım ve duruşları gibi fonksiyonları kolayca tanımlayarak ERP sisteminizde gerçekleştirmenin doğuracağı maaliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

BkzTeçhizat Bakım / Duruş TakibiYS Girdileri

Risk Yöneticileri ya da Sahipleri

ISO 30001 gereksinimlerini destekleyen Pro-Q, birden fazla risk havuzu oluşturarak ayrı hesaplama metotları uygulamaya izin verir. Risk sahiplerinin doğrudan çalışma yapmalarını sağlar ve risk yöneticilerinin eforunu azaltarak etkinliklerini arttırır.

BkzRisk YönetimiGörev YönetimiVarlık Yönetimi

Sekreterya

Faaliyetlerinize yardımcı olacak ve herhangi bir bilgi sisteminde bir araya getirmenin mümkün olmadığı fonksiyonları Pro-Q’da bulabilir ya da tanımlayabilirsiniz.

BkzHarcama – Satın Alma TalepleriToplantı Yönetimi ve Oda RezervasyonlarıZiyaretçi Kayıtları