Yönetim Sistemi Girdileri

Denetim Bulguları, Müşteri Bildirimleri, Uygunsuzluklar, Öneriler, Olay İncelemeleri, En İyi Uygulamalar, Öğrenilmiş Dersler ve daha fazlası tek bir mükemmel bir deneyim için buluşuyor.

Denetim Bulguları, Müşteri Bildirimleri, Uygunsuzluklar, Öneriler, Olay İncelemeleri, En İyi Uygulamalar, Öğrenilmiş Dersler ve daha fazlası tek bir mükemmel bir deneyim için buluşuyor.

Pro-Q’nun eşsiz konseptinde Yönetim Sistemi Girdileri; “Uyaran” ve “Harekete Geçiren” fonksiyonlar olarak tanımlanır ve özel türleri eklemenize ve ayrı akışlar ile yönetmenize imkan verir.

Ek lisans gerektirmeyen “Misafir Kullanıcı” imkanı ile birleştiğinde; her kullanıcının yönetiminize katıldığı, doğrudan girdilerde bulunduğu, sorumlusu olduğu girdi ve aksiyonlarını yönettiği basit, etkili bir sistem elde edersiniz.

Bu yaklaşım, hiçbir yönetim sistemi uzmanının daha önce elde edemediği yaygınlıkta ve etkinlikte bir ortam oluşturmasına izin verir.

Farklı Girdi Türleri ve Akışları ile Kendi Sisteminizi Tanımlayın

Ön tanımlı olarak gelen Öneri, Bulgu, İhlal, Risk Belirtisi, Müşteri Bildirimi, Ramak Kala, Olay bildirimlerine ihtiyacınıza uygun tür ve senaryoları eklemek mümkün.

YS Girdileri Temel Modül İçerisinde

Pro-Q, temel Yönetim Sistemi işletiminizi desteklemek için tüm girdi fonksiyonlarını temel modül içerisinde sunar. Bu sayede çok sayıda fonksiyona sahip olma maliyetiniz büyük oranda azalır.

Basit Faaliyetleri “Basitçe” İşletin

Tüm Pro-Q “Girdileri” bir sorumlu birim ya da pozisyona atanır, türüne göre ayrı iş akışına tabiidir ve görev sistemi ile entegre çalışır. Her türlü işleminiz için Düzeltici Faaliyet tanımlayarak ve faaliyetleri takip ederek bürokrasinizi arttırmanıza gerek kalmaz. Bunun ile birlikte, tüm girdiler bir Düzeltici Faaliyet başlatabilir.

Alt Faaliyetler / Aksiyonlar Yönetin

Yapılan müşteri bildiriminin çözümlenmesi için birden fazla aksiyona mı gereksiniminiz var? Aksiyon planını doğrudan gerçekleştirin ve türe göre tanımlanmış tamamlama şartları ve akışına göre gerçekleştirilmesini sağlayın.

Tam Anlamı İle “İlişkilidir”

Tüm girdiler ve diğer temel fonksiyonlar birbirleri ile “ilişkilidir”. Bu altyapı, sisteminizi eşsiz imkanlar ile yönetmenizi sağlar.

Örneğin; Bir “olay”, bazı risklerin gerçekleştiği ya da bazı kontrollerin ihlal edildiği anlamına gelebilir. Pro-Q altyapısı; “İlgili risklerin sahiplerine risk değerlendirme faaliyeti oluştur” benzeri ve daha pek çok akıllı etkileşimi tanımlamanızı ve otomatik olarak işletmenizi sağlar.

Süreç Temelli Çalışabilirsiniz

Güncel bir süreç yaklaşımı mı benimsiyorsunuz? Pro-Q süreç sahiplerini doğrudan faaliyete katacak şekilde tasarlanmıştır.

Kıyaslanabilir – İncelenebilir Veriler

YS Girdileri, aynı kayıt çeşidinin işletilmesi ile elde edilir, neden – sonuç ve diğer sınıflandırmaları Düzeltici Faaliyetler ve Risk fonksiyonları ile ortaktır. Bu sayede gerçek anlamda kıyaslanabilir – analiz edilebilir bir veri yapısına sahip olursunuz.

Sorumluluk Birime ya da Pozisyona Atanabilir

YS Girdileri, Düzeltici Faaliyetler gibi birime ya da pozisyona atanabilir. Birime atanan çalışmalar için tüm birim çalışanları aynı seviyede yetkilidir.

Dahası da var; Bir dış hesaba da (örneğin tedarikçiniz) Düzeltici Faaliyet oluşturulabilir.

Ön Tanımlı Girdiler

  • İhlal
  • Denetim Bulgusu / Uygunsuzluk
  • YS Olayı
  • Müşteri Bildirimi
  • Ramak Kala
  • En iyi Uygulamalar
  • Öğrenilmiş Dersler
  • Öneriler

Bkz: Pro-Q Konsepti

Yönetim Sistemi Girdileri Ekranları

Farklı Girdi Türleri ve Akışları ile Kendi Sisteminizi Tanımlayın
Basit Faaliyetleri Basitçe İşletin
Alt Faaliyetler Aksiyonlar Yönetin
Tam Anlamı İle İlişkilidir
YS Girdi Raporları
Basit Faaliyetleri Basitçe İşletin