Entegre Proje Yönetimi

Kuruluşunuzun “sistemini” var etmeniz ve yönetmeniz için Pro-Q eşsizdir. Proje ya da iş yönetimi iddiasındaki sistemlerde bulabileceğiniz özellikleri ve fazlasını Pro-Q’da bir arada bulabilirsiniz.

Pro-Q Entegre Proje Yönetimi ile; Proje, sadece iş adımlarının takibi değil, etkileştiği diğer tüm işlevler açısından “Entegre” yönetilmesi gereken bir faaliyettir. Pro-Q, gerçek anlamda “Entegre” yönetimini sağlar.

Proje İş Adımları Basit Satırlar Değil

Proje altında tanımlanan tüm iş adımlarınız, alt görevleri ve türüne göre ayrı akışları olabilen kapsamlı Pro-Q görevleridir. Bu sayede karmaşıklığı ne olur ise olsun proje faaliyetlerinizi yönetebilirsiniz.

Projeler İş Akışına Tabii

Projelerinizin hayat döngüleri karmaşık onay – bilgilendirme ya da başka fonksiyonlar mı gerektiriyor? Pro-Q ile dilediğiniz senaryoyu kurgulayabilirsiniz.

Benzer Projeleri Aynı Şablondan Oluşturmak Çok Kolay

Süreci tekrar eden projeleriniz için akış (ve alt akış) tanımlarınızı seçmeniz yeterli. İş adımları, alt görevleri, sorumlu atamaları ve hatta standart proje riskleri dahil Pro-Q projenizi sizin için hazırlar.

“Proje” Bir “Birim” Gibi Çalışır

Proje katılımcıları rolleri ile eklenir, dokümanlarını ve dağıtımlarını projeye özel yönetebilirsiniz.

Projeyi Hedefleyen Risk Yönetimi

Projelerinize özel risk çalışmanız mı gerekiyor? Pro-Q Risk Yönetimi, proje hedefleri ile de çalışır. Nasıl bir risk yönetimi uygulayacağınız tercihinize bağlı ..

Entegre Proje Yönetimi Ekranları

Entegre Proje Yönetimi
Benzer Projeleri Aynı Şablondan Oluşturmak Çok Kolay
Proje Bir Birim Gibi Çalışır
Projeyi Hedefleyen Risk Yönetimi